banner
Capella Medya

Gıda

Market ya da mağaza içerisinde, gıda reyonlarında, müşterileriniz tarafından, önce sizin ürünlerinizin fark edilmesini istiyorsanız, bunun için sağlam olduğu kadar şık da görünen bir stand arıyorsanız, Capella’nın deneyimli proje ekibinin gıda sektörüne özel tasarlayacağı bu orijinal ve göz alıcı standlar için hemen iletişime geçiniz.

Capella Medya

İçecek

Market ya da mağaza içerisinde, içecek reyonlarında, müşterileriniz tarafından, önce sizin ürünlerinizin fark edilmesini istiyorsanız, bunun için sağlam olduğu kadar şık da görünen bir stand arıyorsanız, Capella’nın deneyimli proje ekibinin içecek sektörüne özel tasarlayıp üreteceği bu orijinal ve göz alıcı standlar için hemen iletişime geçiniz.

standlar, reyonlar, ürün teşhir reyonları,
banner
Capella Medya

Kozmetik & Kişisel

AVM’lerde ya da mağaza içerisinde, kozmetik reyonlarında, ziyaretçiler tarafından, önce sizin ürünlerinizin fark edilmesini istiyorsanız, bunun için sağlam olduğu kadar şık da görünen bir stand arıyorsanız, Capella’nın deneyimli proje ekibinin kozmetik sektörüne özel tasarlayacağı bu orijinal ve göz alıcı standlar için hemen iletişime geçiniz.

Capella Medya

Kırtasiye

Kırtasiye ya da mağaza içerisinde müşterileriniz tarafından, önce sizin ürünlerinizin fark edilmesini istiyorsanız, bunun için sağlam olduğu kadar şık da görünen bir stand arıyorsanız, Capella’nın deneyimli proje ekibinin kırtasiye sektörüne özel tasarlayıp üreteceği bu orijinal ve göz alıcı standlar için hemen iletişime geçiniz.

banner
banner
Capella Medya

Endüstriyel Metal

Tel örgü sepetler, işletmeler arası sevkiyatlar, depolama ve geçici depolama esnasında kullanılabilir. Üst üste depolama veya sevkiyat yapılabildiğinden, sevkiyat ve stok maliyetlerinde yüksek avantaj sağlar. Metal sepetler boş olduğunda katlanabildiğinden dolayı 2-5 kat daha az yer kaplar. Böylece depolarda ve geri dönüşlerde yer avantajı sağlar. Daha fazla detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Capella Medya

Endüstriyel Plastik Ürünler

Marketlerde, depo alanlarında, endüstriyel ürünlerinizi muhafaza ederken güvenle sergilemek istiyorsanız, bunun için sağlam ve kullanışlı bir stand arıyorsanız, Capella’nın deneyimli proje ekibinin özel tasarlayacağı endüstriyel metal ve plastik ürün standları için hemen iletişime geçiniz.

banner
banner
Capella Medya

Temizlik Ürünleri

Marketlerde temizlik ve hijyen reyonlarında, ziyaretçiler tarafından, önce sizin ürünlerinizin fark edilmesini istiyorsanız, bunun için sağlam olduğu kadar da şık görünen bir stand arıyorsanız, Capella’nın deneyimli proje ekibinin temizlik ürünlerine özel tasarlayacağı bu orijinal ve göz alıcı standlar için hemen iletişime geçiniz.

Capella Medya

Sağlık

Eczanelerde ve sağlık merkezlerinde, ziyaretçiler tarafından, ürünlerinizin fark edilmesini istiyorsanız, bunun için sağlam ve kullanışlı bir stand arıyorsanız, Capella’nın deneyimli proje ekibinin özel tasarlayacağı ürün standları için hemen iletişime geçiniz.

banner
banner
Capella Medya

Tanıtım ve Reklam Ürünleri

Fuarlarda, tanıtım ve promosyon günlerinde müşteriler tarafından, önce sizin ürünlerinizin fark edilmesini istiyorsanız, etkili ve ekonomik tanıtımlar yapmak istiyorsanız, bunun için sağlam olduğu kadar da şık görünen bir stand arıyorsanız, Capella’nın deneyimli proje ekibinin özel olarak tasarlayacağı bu orijinal ve göz alıcı ekonomik standlar için hemen iletişime geçiniz.